DUYURULAR


Mapfre KaskoJet ile hayatınıza kesintisiz devam edin

Üstelik KaskoJet Servislerinde yapılan onarımlarda araç maliki değişinceye dek yedek parça ve işçilik garantisi veriliyor.

KaskoJet ile yedek aracınız hazır…

Üstelik KaskoJet Servislerinde aracınız onarılırken, tamir süresi boyunca Size tahsis edilen yedek araç ile hayatınızı kesintisiz yaşamaya devam edersiniz. Size ve otomobilinize sağlanacak hizmetler hakkında bilgi ve hizmet talepleriniz için 7/24 hizmet alabileceğiniz 0212 705 55 55 numaralı Bilgi ve Destek Hattı’nı arayabilir veya acentenize danışabilirsiniz.

KaskoJet Servislerinde araç kullanım süreniz boyunca garantiniz var…

Üstelik KaskoJet Servislerinde yapılan onarımlarda araç maliki değişinceye dek yedek parça ve işçilik garantisi verilir.

KaskoJet Servisleri…

Poliçemizin teminat kapsamındaki tüm hasarlarınızı sadece KaskoJet Servislerimizde onartmalısınız. Size en yakın KaskoJet Servisini öğrenmek için  0212 705 55 55 numaralı Bilgi ve Destek Hattı’nı arayabilir,KaskoJet Servis Ağı sayfamızı ziyaret edebilir veya acentenize danışabilirsiniz. Bunun dışındaki servislerden alınacak hasar onarım hizmetlerinde ödenecek tazminat tutarı üzerinden (poliçede diğer muafiyet hükümleri varsa bunlar saklı kalmak şartıyla) (yüzde yirmi) oranında tenzili muafiyet uygulanır.

KaskoJet üründe Oto Cam Hizmeti…

Poliçemizin teminat kapsamındaki tüm Cam Kırılması hasarlarınızı sadece Anlaşmalı Oto Cam Servislerinde onartmalısınız. Size en yakın Anlaşmalı Oto Cam Servisi’ni öğrenmek için 0212 705 55 55 numaralı Bilgi ve Destek Hattı’nı arayabilir veya acentenize danışabilirsiniz. Bunun dışındaki servislerden alınacak Cam Onarım hizmet tutarları üzerinden  (yüzde on beş) oranında tenzili muafiyet uygulanır.