DUYURULAR


Medilab Asist hizmetine Liv Hospital de eklendi

Anadolu Sigorta’nın Medilab Assist hizmetine İstanbul Ulus’ta hizmet vermekte olan Liv Hospital de dahil oldu.

Liv HOSPITAL, 30.000 metrekare kapalı alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik, ileri  teknoloji altyapısı ve önemli hekim kadrosu ile 17 branşta hizmet vermektedir.

Medilab Assist hizmeti ile sigortalılarımız, bir telefon ya da e-posta ile tıbbi tüm işlemlerini daha zahmetsiz ve kolay yolla, üstelik ücretsiz yaptırabilme şansına sahip olmaktadırlar.

Katılım Payı Yok

Sağlık sigortası poliçesi kapsamında, Medilab Assist'in özel anlaşma yaptığı merkezlerde muayene, laboratuvar, görüntüleme (röntgen, MR, BT vb.), fizik tedavi gibi tüm yatışsız tetkik ve tedavi işlemleri için sadece bir randevu alınması yeterlidir. Üstelik bu kaliteli hizmet kapsamında sağlık sigortası poliçesinde yer alan katılım payı ödenmemektedir.

Özel Araçla Ücretsiz Transfer

Bu hizmet kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir illeri sınırları içerisinde sigortalılarımız bulunduğu yerden özel araçla alınmakta, işlemleri bittikten sonra, istedikleri yere yine özel araçla bırakılmaktadır. Bu özel transfer hizmeti için de sigortalılarımızdan herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Medilab Asist hizmetimiz ile ilgili detaylar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur: 

  • Özel hizmetimiz, İstanbul, Ankara ve İzmir il sınırları içerisinde geçerlidir. 
  • Özel hizmetimiz, Medilab Assist'in özel anlaşma yaptığı merkezler için geçerlidir. 
  • Yukarıda belirtilen işlemlere yönelik "Doktor İstem Kağıdı"nın Medilab Assist yetkilisine iletmesi yeterli olacaktır.
  • Özel hizmetimizin sigortalılarımızı memnun edecek düzeyde verilebilmesi için, 24 saat öncesinden randevu alınması önem taşımaktadır.
  • Randevuların haftanın 6 günü (Pazar günü hariç) saat 08.30-18.30 saatleri arasında alınmasını rica ederiz.
  • Sigortalılarımızın randevularını alırken "Anadolu Sigorta'da Sağlık Sigortası Poliçesinin olduğunu" belirtmesi gerekmektedir.