30 yıla yakın bir mesleki deneyimin birikimiyle daha güçlü yarınlar kurmayı, sigortalılarımızın değerlerini en iyi şekilde korumayı, çalışanlarımıza huzurlu ve güvenli bir iş ortamı sunmayı, ortaklarımızın ve çalışanlarımızın hayata kattığı pozitif enerjiyi kurumsal kimliğimizle kaynaştırarak sigortalılarımıza en yüksek kalitede hizmet sunmayı, bizimle iletişim halindeki sigortalılarımız ve iş ortaklarımız tarafından güven ve saygı duyulan olmayı, mesleki yeterliliğimizi sürekli geliştirerek, mesleki etik kurallarımızı tavizsiz uygulayarak ülkemizdeki sigortalılık bilincinin artmasına katkıda bulunmayı varoluş nedeni olarak görmekteyiz.

İletişim

+90 216 541 97 57

Fetih Mah. Tahralı Sk. Kavakyel İşmerkezi E Blk. 2.Kat D:7

Pozitif Grup Sigorta

Açık Pozisyonlar

Gelişim odaklı, değişime açık ve sorumluluk duygusu yüksek takım arkadaşlarımızla yol almak en önemli değerimiz. 

Pozitif Grup Sigorta olarak birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızda, cinsiyet, milliyet, inanç, siyasi görüş gibi ayrımlar yapmazken bu çeşitliliği bizi büyüten ve geliştiren unsurlar olarak addetmekteyiz. 

Bizimle çalışmak isterseniz açık pozisyonlarımız aşağıdaki gibidir. Pozisyona ait yeterlilikler ve detayları görüntüleyebilir ve sizin için en uygun pozisyona başvurabilirsiniz. Birlikte çalışmak için heyecanlıyız.

01

Kıdemli Satış Danışmanı

02

Ofis Elemanı

03

Kıdemli Sigorta Uzmanı

    Vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size ulaşılacaktır. Acentamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.